Protipožiarne Bezpečnostné Dvere 90P s Odolnosťou 30 Minút – Certifikovaná Požiarna Ochrana

 282.00/ks
(vrátane DPH)

Protipožiarne dvere 90P PO30min sú bezpečnostné dvere určené na ochranu pred šírením ohňa a dymu, s odolnosťou proti požiaru po dobu minimálne 30 minút. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú pevnú konštrukciu, ktorá spĺňa prísne normy požiarnej odolnosti, a použitie nehorľavých materiálov. Výhody týchto dverí spočívajú v zvýšenej bezpečnosti pre obyvateľov a ochrane majetku v prípade požiaru. Jedinečné predajné výhody môžu zahŕňať jednoduchú inštaláciu, estetický vzhľad prispôsobiteľný interiéru, a možnosť integrovať dvere s rôznymi typmi zámkov a bezpečnostných systémov.

3 skladom

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

**Protipožiarne Bezpečnostné Dvere 90P PO30min: Maximálna Ochrana a Elegancia**

**Bezpečnosť, Ktorá Spája Štýl a Funkčnosť**
Naše protipožiarne dvere 90P PO30min sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu ochranu proti šíreniu ohňa a dymu, zároveň však zachovávali estetický vzhľad, ktorý doplní akýkoľvek interiér. Tieto plné dvere sú ideálnym riešením pre komerčné budovy, bytové domy, ako aj pre súkromné rezidencie, kde je dôraz kladený na bezpečnosť a dizajn.

**Technické Parametre a Vlastnosti**
– **Požiarna Odolnosť**: Certifikované s hodnotením 90P, naše dvere vydržia priamy oheň po dobu minimálne 30 minút, čo zabezpečuje dostatočný čas na evakuáciu a zásah hasičov.
– **Materiál**: Vyrobené z vysokokvalitných, odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhodobú stabilitu a odolnosť voči vysokým teplotám.
– **Tesnenie**: Okolo celého obvodu dverí je umiestnené tepelne expanzívne tesnenie, ktoré pri zvýšení teploty nafúkne a zabráni prenikaniu dymu a plameňov.
– **Konštrukcia**: Robustná konštrukcia zabezpečuje vysokú pevnosť a odolnosť proti deformácii pri požiari.
– **Povrchová Úprava**: Dvere sú dostupné v rôznych povrchových úpravách, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a ľahko sa udržiavajú.
– **Zámky a Kľučky**: Vybavené špeciálnymi protipožiarnymi zámkami a kľučkami, ktoré zaručujú bezpečné uzavretie.
– **Certifikácia**: Dvere sú certifikované podľa relevantných európskych noriem, čo zaručuje ich spoľahlivosť a kvalitu.

**Výhody pre Zákazníka**
– **Ochrana Majetku a Života**: Naše dvere poskytujú kritickú ochranu v prípade požiaru, čím chránia nielen majetok, ale predovšetkým životy.
– **Pokojná Mysel**: S týmito dverami môžete mať pokojnú myseľ, vedomí si, že ste urobili maximum pre zabezpečenie svojho domova alebo pracoviska.
– **Estetická Príťažlivosť**: Nezáleží na tom, či hľadáte moderný alebo tradičný vzhľad, naše dvere sa ľahko prispôsobia vašim estetickým požiadavkám.
– **Investícia do Bezpečnosti**: Investícia do protipožiarnych dverí je investíciou do dlhodobej bezpečnosti a môže zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti.

**Záver**
Naše protipožiarne dvere 90P PO30min sú viac než len dvere; sú zárukou bezpečnosti, kvality a dizajnu. Vyberte si inteligentné riešenie, ktoré ochráni to, čo je pre vás najdôležitejšie, a zároveň pridá hodnotu a štýl vašej nehnuteľnosti. Nechajte sa presvedčiť o ich výnimočnosti a investujte do pokojnej budúcnosti už dnes.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 36 kg
Orientácia dverí

Pravé

Šírka

900 mm

Technické listy

Youtube videá