Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón

Produkt je momentálne vypredaný!

Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón tesnici tmel na vyplnenie škár pri usadzovaní sanitárnej techniky. Ide o jednozložkový acetátový silikónový tmel na použitie v sanitárnej oblasti ale aj v ďalších aplikáciách v interiéri aj exteriéri. Ceresit CS 9 Sanitary má dobrú prídržnosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným a lakovaným povrchom, hliníku bez nutnosti penetrácie.

Katalógové číslo: ceresit-cs-9 Kategórie: Značka:

Popis

Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón je tesnici tmel na vyplnenie škár pri usadzovaní sanitárnej techniky. Ide o jednozložkový acetátový silikónový tmel na použitie v sanitárnej oblasti ale aj v ďalších aplikáciách v interiéri aj exteriéri. Ceresit CS 9 Sanitary má dobrú prídržnosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným a lakovaným povrchom, hliníku bez nutnosti penetrácie.

Vlastnosti:

 • vodeodolnosť
 • určená pre interiér a exteriér
 • pre trvalo čisté škáry
 • elastický

Použitie:

Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón je vhodný najmä na miesta so zvýšenou vlhkosťou ako sú kúpeľne, kuchyne a podobne. Ceresit CS 9 Sanitary má dobrú priľnavosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným povrchom, eloxovanému hliníku a to bez nutnosti penetrácie. Vytvrdený tmel je odolný proti bežným čistiacim prostriedkom a chemikáliám a má výbornú dlhodobú ochranu proti prírodným vplyvom (UV žiareniu, dážďu, soli a pod.).  Ceresit CS 9 Sanitary sa neodporúča používať na tmelenie škár obkladov a dlažby z prírodného kameňa.

  Ďalšie informácie

  Značka

  Typ

  Sanitárny silikón

  Výrobca

  ceresit

  Značka

  Ceresit

  Technické listy

  Youtube videá