Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón

Produkt je momentálne vypredaný!

Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón tesnici tmel na vyplnenie škár pri usadzovaní sanitárnej techniky. Ide o jednozložkový acetátový silikónový tmel na použitie v sanitárnej oblasti ale aj v ďalších aplikáciách v interiéri aj exteriéri. Ceresit CS 9 Sanitary má dobrú prídržnosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným a lakovaným povrchom, hliníku bez nutnosti penetrácie.

Katalógové číslo: ceresit-cs-9 Kategórie: Značka:

Popis

Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón je tesnici tmel na vyplnenie škár pri usadzovaní sanitárnej techniky. Ide o jednozložkový acetátový silikónový tmel na použitie v sanitárnej oblasti ale aj v ďalších aplikáciách v interiéri aj exteriéri. Ceresit CS 9 Sanitary má dobrú prídržnosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným a lakovaným povrchom, hliníku bez nutnosti penetrácie.

Vlastnosti:

  • vodeodolnosť
  • určená pre interiér a exteriér
  • pre trvalo čisté škáry
  • elastický

Použitie:

Ceresit CS 9 Sanitary – sanitárny silikón je vhodný najmä na miesta so zvýšenou vlhkosťou ako sú kúpeľne, kuchyne a podobne. Ceresit CS 9 Sanitary má dobrú priľnavosť ku sklu, keramickým obkladom, glazovaným povrchom, eloxovanému hliníku a to bez nutnosti penetrácie. Vytvrdený tmel je odolný proti bežným čistiacim prostriedkom a chemikáliám a má výbornú dlhodobú ochranu proti prírodným vplyvom (UV žiareniu, dážďu, soli a pod.).  Ceresit CS 9 Sanitary sa neodporúča používať na tmelenie škár obkladov a dlažby z prírodného kameňa.

Ďalšie informácie

Značka

Typ

Sanitárny silikón

Výrobca

ceresit

Značka

Ceresit

Technické listy

Youtube videá