HET Hetline ECO biela interiérová farba

Hetline Eco je interiérová farba, disperzná, oteruvzdorná vhodná na vnútorné nátery vápenných, vápennocementových omietok, sadrokartónov, betónových panelov a podobne.

Tento produkt je vypredaný.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

HET Hetline ECO biela interiérová farba, disperzná, oteruvzdorná vhodná na vnútorné nátery vápenných, vápennocementových omietok, sadrokartónov, betónových panelov a podobne.

Použitie

na vnútorné nátery vápenných, vápennocementových omietok, sadrokartónových dosiek, betónových panelov a monolitov, papierových tapiet na to určených a pod. HET Hetline ECO biela interiérová farba spĺňa požiadavky pre nátery povrchov, ktoré môžu prichádzať do nepriameho a priameho náhodného styku s potravinami. Náter vytvára matný, vysoko paropriepustný povrch, ktorý je odolný voči štandardnej vlhkosti v miestnostiach a odolný voči oteru suchou látkou. Natretý povrch nesmie byť v stálom kontaktu s vodou a nesmie byť vystavený kondenzujúce vlhkosti. Zaschnutý náter krátkodobo odolá teplote okolo 70 °C. Farba je vhodná na výmaľbu obývacích a komerčných priestorov, kancelárií, škôl, pre priemyselné aplikácie a pod.

Odtieň

biely, tónovanie môžeme vykonávať tónovacími farbami HETCOLOR, tónovacím prípravkom KOLORKA alebo KOLORKA FORTE (max. do pomeru 1 : 5 dielom farby). Farbu je možné tónovať aj pomocou tónovacích strojov kolorovacími systémami HET.

Riedenie

vodou (pitnou)

Nanášanie

odporúčaná aplikácia – štetkou, maliarskymi valčeky (perlon, polyakryl, polyamid); malé plochy – štetcom; veľkoplošná aplikácia – striekaním AIRLESS. Pri aplikáciu striekaním je vhodné vopred vykonať skúšky na konkrétnom zariadení.

Výdatnosť

6 – 10 m2 z 1 kg farby v jednej vrstve podľa savosti a štruktúry podkladu, aplikačnej techniky, hrúbky nanesené vrstvy a ďalších faktorov.

Podklad pre HET Hetline ECO biela interiérová farba

Musí byť suchý, súdržný, odstráňte z neho nečistoty a biologické napadnutia ako sú plesne a riasy. Ďalej podklad pripravte tak, aby bol nezasolený, nemastný, zbavený debniacich olejov, chemicky stály, vyzretý (pH ≤8,5; kontrolu možno vykonať pH testerom).

Aplikačná teplota

teplota hmoty, prostredia a podkladu sa musí pri aplikácii a do 24 hodín po aplikácii pohybovať v rozmedzí +5 až +30 °C.

 

Ďalšie informácie

Balenie

12 kg, 18 kg, 5 kg

Technické listy

TL_HETLINE ECO_2017-04-06 (191,75 kB)

Youtube videá