Univerzálna lepiaca a stierková malta Ceresit CT 80

 11.04/ks
(vrátane DPH)

Univerzálna lepiaca a stierková malta Ceresit CT 80 (fasádne lepidlo ct 80) je určená na lepenie izolačných dosiek z EPS, minerálnej vlny a fenolickej peny, ako aj na vytvorenie výstužnej vrstvy v kontaktných zatepľovacích systémoch. Stierkovacia malta Ceresit CT 80 má vysokú priľnavosť k minerálnym podkladom.

 

428 skladom (môže byť spätne objednané)

Katalógové číslo: CERESIT CT 80 Kategórie: , Značka:

Popis

Univerzálna lepiaca a stierková malta Ceresit CT 80 (fasádne lepidlo ct 80) je určená na lepenie izolačných dosiek z EPS, minerálnej vlny a fenolickej peny, ako aj na vytvorenie výstužnej vrstvy v kontaktných zatepľovacích systémoch. Tenkovrstvová malta je súčasťou systému Ceresit Ceretherm Universal EPS a Universal MW a XPS. Univerzálna lepiaca a stierkovacia malta Ceresit CT 80 má vysokú priľnavosť k minerálnym podkladom, je odolná voči poveternostným vplyvom, je paropriepustná a dobre sa s ňou pracuje.

Vlastnosti:

 • flexibilná
 • paropriepustná
 • má univerzálne použitie
 • dobrá prídržnosť
 • dlhá životnosť
 • odolnosť voči poveternostným vplyvom
 • možnosť strojového nanášania

Použitie:

Univerzálna lepiaca a stierková malta Ceresit CT 80 (fasádne lepidlo ct 80)  je vhodná na lepenie dosiek z penového a extrudovaného polystyrénu, minerálnej vlny s pozdĺžnym i kolmým vláknom a na aplikáciu armovacej vrstvy vystuženej sieťovinou so skleneným vláknom v kontaktných systémoch zateplenia budov Ceresit Ceretherm. Univerzálna lepiaca a stierkovacia malta Ceresit CT 80 sa môže použiť ako pre novostavby, tak pri vykonávaní renovácií fasád.

Balenie:25 kg papierové vrece
Skladovateľnosť:12 mesiacov pri správnom skladovaní
Spotreba – lepenie dosiek EPS:cca 5,0 kg /m2
Spotreba – výstužná vrstva EPS:cca 4,0 kg /m2

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť25 kg
  Značka

  Materiál

  malta

  Výrobca

  ceresit

  Značka

  Ceresit

  Technické listy

  Technický list Ceresit CT 80 (319,35 kB)

  Youtube videá