Tenkovrstvá lazúra Slovlux 0,7 l

 6.00 7.80
(vrátane DPH)

Lazúra na drevo je tenkovrstvá syntetická lazúra na drevo. Používa sa ako lazúrovací náter pre ochranu dreva v exteriéri a interiéri.

 

Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Slovlak Slovlux lazúra tenkovrstvová je syntetická lazúra na drevo. Používa sa ako lazúrovací náter pre ochranu dreva v exteriéri a interéri, drevovláknitých a drevotrieskových materiálov a rôznych výrobkov z dreva. Je určená na napúšťanie dreva alebo na vytvorenie bezfarebného náteru v interiéri. Je odolná voči poveternostným podmienkam a vode. Riediť ju je možné riedidlom.

Použitie

Syntetickú lazúru je možné použiť na balkóny, ploty, záhradný nábytok, drevostavby, či chaty.  Nanášať ju možno štetcom, valčekom, striekaním alebo máčaním.

Príprava podkladu

Pred použitím je potrebné plechovku dôkladne premiešať. Nanášajte na čisté, suché a odmastené drevo pri teplotách 10 až 25 °C.

  • Pre exteriér nanášajte v 2 až 3 vrstvách v intervale 12 až 24 hod.
  • Pre interier nanášajte v 1 až 2 vrstvách v intervale 12 až 24 hod.

Nevsiaknutý lak po 10 minútach zotrite suchým štetcom alebo suchou handrou, zvýrazní sa tým štruktúra dreva. Staré nátery môžete obnoviť pretretím, nemusíte ich odstraňovať. Pri natieraní väčších plôch zlejte obsahy všetkých obalov, aby ste zjednotili farebný odtieň. Pracovné pomôcky a náradie očistite riedidlom S 6006. Balenie 0,75 l, 2,5 l,

Nie ste si istý, či potrebujete FARBU alebo LAZÚRU? V našom blogu sme sa venovali tejto téme: https://www.dobrykutil.sk/blog/ako-vybrat-vhodnu-farbu-na-drevo

Ďalšie informácie

Hmotnosť-
Farba

, , , , , , , , , ,

Balenie

0,7 l

Technické listy

Technicky-list-tenkovrstva-lazura-slovlux (408,88 kB)

Youtube videá