Ceresit CM14 Express rýchloschnúce flexibilne lepidlo na dlažby 25kg C2FE

 38.16/ks
(vrátane DPH)

Flexibilne lepidlo na dlažbu Ceresit CM-14 Vám zabezpečí rýchloschnúce zlepšené cementové lepidlo, určené na rýchle lepenie obkladov a dalžby.

 

25 skladom

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: CERESIT CM 14 EX Kategórie: Značka:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Flexibilne lepidlo Ceresit CM-14 Express rýchloschnúce

Flexibilne lepidlo na dlažbu Ceresit CM-14 Vám zabezpečí rýchle schnutie a zároveň predstavuje rýchloschnúce zlepšené cementové lepidlo – univerzálne tenkovrstvové a strednevrstvové lepidlo na rýchle lepenie obkladov a dalžby.

Ďalšie informácie o produkte

 

Balenie:

25 kg papierové vrece

Flexibilne lepidlo Ceresit CM 14 Express využijete na lepenie obkladov a dalžby z keramiky, dosiek z betónu a prírodného kameňa, ktorý je nenáchylný na prefarbenie na podkladoch, ako je betón (starý min. 3 mesiace), cementové potery (staré min. 28 dní), cementové a vápenno cementové omietky (staré min. 28 dní), podlahy s podlahovým vykurovaním, schodiská, balkóny, terasy.Flexibilne lepidlo na dlažbu Ceresit CM-14 môžete použiť v interiéri i exteriéri. V interiéri ďalej na podklady ako anhydrit, sadrové podklady, OSB dosky, pórobetón, pevné maliarske nátery, existujúce obklady a dalžba. Použitie lepidla je odporúčané na opravné práce a rekonštrukcie v objektoch bytových i priemyselných. Obzvlášť tam, kde je predpokladané zvýšené zaťaženie podláh, ako napr. v skladiskách, výrobniach, predajniach, školách, obchodoch, nákupných centrách, reštauráciách a pod.

VLASTNOSTI
  • Po dlažbe po aplikácii môžete chodiť a škárovať ju už po 2 hodinách,
  • flexibilne lepidlo na dlažbu môžete použiť na veľkoformátové obklady a dlažby, prírodný kameň a dlažbu v priemyslených a bytových objektoch,

Ďalšie informácie

Hmotnosť 25 kg
Výrobca

ceresit

Značka

Značka

Ceresit

Hmotnosť

25 kg

Technické listy

Youtube videá