Ceresit CR 90 Crystaliser izolačná malta

 49.26/ks
(vrátane DPH)

Cementom viazaná kryštalizujúca malta Ceresit CR 90 Crystalizer je určená na utesnenie stavieb a stavebných dielcov proti vode a vlhkosti. Je skvelou voľbou pre vnútornú izoláciu stien. Vhodná ako dodatočná oprava pri nedostatočnej izolácii z exteriéru

21 skladom

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: CERESIT CR 90 Kategórie: , , , Značka:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Izolačná malta Ceresit CR 90 Crystaliser je skvelou voľbou pre vnútornú izoláciu stien. Vhodná ako dodatočná oprava pri nedostatočnej izolácii z exteriéru. kľúčové vlastnosti:

  • Vodotesná,
  • uzátvorí všetky mikrotrhliny v betóne a jeho štruktúre do hĺbky 0,4 mm
  • je možné použiť aj s izolačnými pásmi
  • pôsobí kryštalicky a uzatvára štruktúru betónu pod povrchom
  • paropriepustná a mrazuvzdorná

Oblasti použitia:

Tesniaca malta Ceresit CR 90 je určená na utesnenie stabilných a vyzretých minerálnych podkladov. Malta vytvára plošne utesňujúcu vrstvu na povrchu podkladu. Dodatočne pod povrchom podkladu vďaka kryštalizácii uzatvára póry a trhliny.

Izolačná malta Ceresit CR 90 môže byť použitá na izoláciu balkónov, soklov, podzemných častí budov, ako aj pivníc, nádrží na vodu (vrátane pitnej), kde hĺbka vodného stĺpca nepresahuje 15 m, požiarnych nádrží, technologických zásobníkov, malých monolitických bazénov do 20 m2. Ceresit CR 90 chráni proti vlhkosti a vode betónové a železobetónové konštrukcie, murivo na plnej škáre a povrchy cementových omietok. 

Izolačná malta Ceresit CR 90 Crystaliser je skvelou voľbou pre výstavbu a izoláciu budov, zaisťuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. Má tiež vysokú úroveň odolnosti voči vodnej pare pre vynikajúcu ochranu proti vlhkosti a plesniam. Tento vysoko odolný produkt sa skladá zo zmesi šedého cementu, špeciálnych prísad a predpraných zŕn kremenného piesku. Je to produkt pripravený na použitie, ktorý sa dá rýchlo a jednoducho aplikovať, čo šetrí čas a námahu pri stavbe. Produkt ponúka vynikajúci výkon a dlhodobú záruku celistvosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom. S Izolačnou maltou Ceresit CR 90 Crystaliser zabezpečíte bezpečné a pohodlné prostredie pre váš domov alebo kanceláriu.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 25 kg
Výrobca

ceresit

Značka

Značka

Ceresit

Technické listy

Technický list Ceresit CR 90 (178,20 kB)

Katalóg Ceresit hydroizolácia domu (7,27 MB)

Youtube videá