Dvere plné BIELE 70P voština oblá hrana kašír

 82.80/ks
(vrátane DPH)

Dvere tvoria kľúčovú súčasť každej budovy, či už obchodnej alebo obytnej. Zabezpečujú súkromie, bezpečnosť a robia priestory esteticky príjemné. 70 mm pravotočivé biele dvere s okrajom Voština a Kašír sú jedinečné a vyrobené pre tých, ktorí chcú kombináciu estetiky a funkčnosti.

 

3 skladom

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: DVERE 01.04a Kategórie:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

obrázok je ilustračný

Dvere tvoria kľúčovú súčasť každej budovy, či už obchodnej alebo obytnej. Zabezpečujú súkromie, bezpečnosť a robia priestory esteticky príjemné. 70 mm pravotočivé biele dvere s okrajom Voština a Kašír sú jedinečné a vyrobené pre tých, ktorí chcú kombináciu estetiky a funkčnosti. Tieto dvere so svojím moderným dizajnom sú ideálne pre moderné bývanie a dodajú vášmu domovu alebo kancelárii elegantný a moderný vzhľad.

## Vlastnosti 70mm pravotočivých bielych dverí s hranou Voština a Kašír

70 mm pravotočivé biele dvere s okrajom Voština a Kašír sú navrhnuté tak, aby boli odolné, ľahké a ľahko sa udržiavali. Sú vyrobené z kvalitných materiálov ako je MDF doska, ktorá je odolná voči vlhkosti a má dlhú životnosť. Dvere majú hrúbku 70 mm, čo im dodáva pevnosť a odolnosť. Hrana Voština a Kašír na dverách pridávajú na estetickom vzhľade a dávajú dverám vyniknúť v akomkoľvek prostredí.

Tieto dvere sa dodávajú aj s predinštalovaným zámkom, vďaka čomu sú ideálne pre tých, ktorí si cenia súkromie a bezpečnosť. Zámok sa ľahko používa a môže byť inštalovaný odborníkom. Dvere sa dodávajú v štandardnej veľkosti 2050 mm x 960 mm, vďaka čomu sú vhodné pre väčšinu zárubní. Biela farba dverí doplní akýkoľvek interiér a dodá vášmu priestoru pokojný a uvoľnený vzhľad.

## Montáž a údržba 70mm pravostranných bielych dverí s hranou Voština a Kašír

Inštalácia 70 mm pravých bielych dverí s hranou Voština a Kašír je jednoduchá a priamočiara. Tieto dvere sa dodávajú s predvŕtanými otvormi, ktoré uľahčujú inštaláciu na zárubňu. Pred inštaláciou by ste sa mali uistiť, že zárubňa je rovná a hladká. Odporúča sa zveriť inštaláciu odborníkom, aby sa predišlo chybám.

Údržba týchto dverí je tiež jednoduchá. Pri čistení dvierok by ste sa mali vyhnúť používaniu abrazívnych chemikálií alebo rozpúšťadiel, pretože to môže poškodiť lak alebo povrchovú úpravu. Dvere by ste mali pravidelne čistiť mäkkou handričkou a jemným mydlom. Mali by ste sa tiež vyhnúť vystaveniu dverí priamemu slnečnému žiareniu, pretože to môže spôsobiť vyblednutie farby alebo povrchovej úpravy.

70 mm pravotočivé biele dvierka s okrajom Voština a Kašír sú vynikajúcim doplnkom do každej domácnosti alebo kancelárie. Ponúkajú funkčnosť aj estetiku, vďaka čomu sú ideálne pre moderné bývanie. Tieto dvere sa ľahko inštalujú a udržiavajú, vďaka čomu sú skvelou voľbou pre tých, ktorí oceňujú pohodlie. Ak hľadáte kvalitné dvierka, ktoré dodajú vášmu priestoru moderný vzhľad, 70mm pravotočivé biele dvierka s hranou Voština a Kašír sú výbornou voľbou.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 14.5 kg

Technické listy

Youtube videá