Biele Interiérové Dvere 100P s Voštinovou Výplňou a Ostrou Hranou CPL – Elegantný Dizajn

 156.00/ks
(vrátane DPH)

Dvere plné BIELE 100P s voštinovou výplňou a ostrou hranou CPL sú moderné interiérové dvere, ktoré sa vyznačujú svojím jednoduchým, ale elegantným dizajnom. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú:

– CPL povrch: CPL (Continuous Pressure Laminate) je vysoko odolný laminátový materiál, ktorý je odolný voči škrabancom, oteru a tiež ľahko čistiteľný.
– Voštinová výplň: Výplň dverí je tvorená voštinovou štruktúrou, ktorá poskytuje dobrú zvukovú izoláciu a zároveň udržuje dvere ľahké.
– Ostrá hrana: Dvere majú moderný vzhľad vďaka ostrým hranám, ktoré dodávajú interiéru súčasný a minimalistický vzhľad.
– Biela farba: Čistá biela farba dverí pridáva svetlosť a vizuálnu priestrannosť do akéhokoľvek interiéru a ľahko sa kombinuje s rôznymi dekoráciami.
– Univerzálnosť: Dvere sú vhodné pre rôzne typy interiérov, či už ide o domácnosti alebo komerčné priestory.

Výhody tohto produktu zahŕňajú jeho dlhú životnosť, nízku údržbu a schopnosť odolať každodennému používaniu bez známok opotrebenia. Jedinečný predajný bod spočíva v kombinácii odolnosti materiálu CPL s estetickou čistotou bielej farby a moderným dizajnom, čo z týchto dverí robí ideálnu voľbu pre zákazníkov hľadajúcich funkčnosť spojenú s moderným vzhľadom.

2 skladom

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: DVERE 01.00 Kategórie: Značiek: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

**Dvere plné BIELE 100P voština ostrá hrana CPL – Elegancia a Odolnosť pre Váš Domov**

**Popis Produktu:**
Hľadáte spoľahlivé, štýlové a odolné interiérové dvere, ktoré dokonale zapadnú do moderného dizajnu vášho domova? Naše plné biele dvere 100P s ostrou hranou a povrchom CPL sú ideálnou voľbou pre každého, kto si potrpí na kvalitu, estetiku a dlhodobú výdrž.

**Technické Parametre a Vlastnosti:**
– **Model:** 100P
– **Materiál:** Voština, CPL (Continuous Pressure Laminate)
– **Farba:** Biela
– **Dizajn:** Plné dvere s ostrou hranou
– **Rozmery:** Štandardné veľkosti a možnosť prispôsobenia na mieru
– **Zárubňa:** Kompatibilná s rôznymi typmi zárubní
– **Kovanie:** Možnosť doplnenia o kvalitné kľučky a zámky
– **Izolácia:** Zvuková a tepelná izolácia
– **Údržba:** Jednoduchá údržba vďaka CPL povrchu

**Výhody Produktu:**
– **Odolnosť:** CPL povrch zabezpečuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu, oteru a UV žiareniu, čo zaručuje, že dvere si dlhodobo udržia svoj pôvabný vzhľad.
– **Estetický Vzhľad:** Biela farba a ostrá hrana dodávajú dverám moderný a minimalistický vzhľad, ktorý sa ľahko kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru.
– **Zvuková a Tepelná Izolácia:** Vďaka kvalitnej voštine poskytujú dvere vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu, čím prispievajú k pokojnému a komfortnému prostrediu vo vašom domove.
– **Jednoduchá Údržba:** CPL povrch je mimoriadne ľahko udržiavateľný a odolný voči bežným škvrnám, čo zjednodušuje čistenie a udržiavanie dverí v čistote.
– **Univerzálnosť:** Dvere sú vhodné pre rôzne typy miestností, od obývacích izieb, cez spálne, až po kancelárie alebo komerčné priestory.

**Hodnota pre Zákazníka:**
Investícia do našich plných bielych dverí 100P s ostrou hranou a CPL povrchom je investíciou do kvality, bezpečnosti a estetiky vášho domova. Tieto dvere nie lenže zvýšia vizuálnu príťažlivosť vašich priestorov, ale tiež poskytnú dlhodobú funkčnosť a nízke nároky na údržbu. S našimi dverami získate spoľahlivého partnera pre každodenný život, ktorý vám bude slúžiť roky bez potreby výmeny alebo opravy.

**Záver:**
Nezáleží na tom, či renovujete svoj domov alebo len hľadáte kvalitné dvere, ktoré by doplnili váš interiér, naše plné biele dvere 100P s ostrou hranou a CPL povrchom sú tou správnou voľbou. Objednajte si ešte dnes a premeňte vzhľad svojho domova s dverami, ktoré sú synonymom kvality, odolnosti a štýlu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 13 kg
Farba

Šírka

1000 mm

Technické listy

Youtube videá