Balakryl Betón

Produkt je momentálne vypredaný!

Vodou riediteľná akrylátová krycia farba na betónové povrchy a konštrukcie v interiéri a zvislé betónové plochy v exteriéri.

Katalógové číslo: FARBA 00318819 Kategórie:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Popis produktu:
Vodou riediteľná akrylátová krycia farba na betónové povrchy a konštrukcie v interiéri a zvislé betónové plochy v exteriéri. Náter poskytuje účinnú ochranu a atraktívny matný vzhľad.

Vlastnosti:
– Ochrana a prevencia
– Častým degradačným efektom betónu je tzv. Karbonizácie. CO2 preniká do pórov betónu a dochádza k zníženiu pevnosti a trvanlivosti betónu. Je dôležité zabrániť korózii betónu aplikácií vhodnej farby.

– Matný vzhľad – Hladký matný vzhľad redukuje viditeľnosť nerovností na povrchu, znižuje prašnosť a zvyšuje estetický vzhľad povrchu.
– Paropriepustnosť – Spĺňa požiadavky normy STN EN 1504-2 na ochranu a opravu betónových konštrukcií – mechanickú odolnosť, difúzna otvorenosť voči vodným parám, ale nepriepustnosť CO2 do betónu.
– Rýchloschnúci a bez zápachu – Vodou riediteľná receptúra je rýchloschnúci. To znamená, že počas jediného dňa môžete povrch natrieť a toho istého dňa ho začať používať. Počas aplikácie a ani po zaschnutí farba nezapácha.

Použitie:
– k ochranným náterom betónových povrchov ako sú betónové múry, konštrukcie, panely a steny v pivniciach, skladoch, halách a pod.
– k ochranným protiprašné nátery podláh s miernym mechanickým zaťažením. Nevhodná do prostredia, ktoré vyžaduje extrémne, tvrdé a oteruvzdorné nátery.

Informácie o produkte:
Balenie: 2,5 kg; 7 kg
Farebné odtiene: 0102 sivý
Koneční vzhľad: matný
Výdatnosť: 3–6 m2 / kg v 1 vrstve
Doba spotreby: 2,5 roka

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2.5 kg

Technické listy

Technicky-list-beton-balakryl (104,50 kB)

Youtube videá