Rockwool

Zobrazených 1–20 z 21 výsledkov.

Zobrazených 1–20 z 21 výsledkov.

Ich hlavný produkt je minerálna vlna, ktorá je vyrobená z kameňa (obvykle bazaltu nebo diabazu) a slúži na tepelnú a zvukovú izoláciu budov. Tu sú niektoré z hlavných produktov a riešení, ktoré spoločnosť Rockwool ponúka:

  1. Minerálna vlna: Minerálna vlna od spoločnosti Rockwool je výborný izolačný materiál, ktorý sa používa v stavebníctve na izoláciu stien, stropov a podláh. Je odolná voči ohňu a poskytuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu.
  2. Fasádne riešenia: Spoločnosť Rockwool ponúka špeciálne izolačné riešenia pre fasády budov, ktoré pomáhajú zlepšiť energetickú efektívnosť a tepelnú ochranu.
  3. Strešné izolácie: Rockwool vyrába izolačné materiály pre strešné systémy, ktoré pomáhajú regulovať teplotu v budove a chrániť ju pred vonkajšími vplyvmi.
  4. Akustické riešenia: Minerálna vlna je tiež vynikajúcim materiálom pre zvukovú izoláciu. Spoločnosť Rockwool ponúka akustické panely a riešenia, ktoré pomáhajú znižovať hluk v budovách.
  5. Ochrana pred ohňom: Ich minerálna vlna je nehorľavá a odolná voči ohňu, čo z nej robí ideálny materiál pre pasívnu požiarnu ochranu.
  6. Záhradné riešenia: Okrem stavebných aplikácií ponúka Rockwool aj riešenia pre záhrady, ako sú substráty na pestovanie rastlín a záhradný mulč.

Spoločnosť Rockwool sa snaží vytvárať udržateľné a energeticky efektívne riešenia pre budovy, pričom kladie dôraz na bezpečnosť a životné prostredie. Jej produkty sú široko používané vo veľkých komerčných a rezidenčných projektoch a prispievajú k zlepšeniu energetických úspor a životného prostredia vo výstavbe. Ak máte konkrétne otázky o produktách alebo riešeniach spoločnosti Rockwool, odporúčam kontaktovať ich oficiálnu webovú stránku alebo miestneho predajcu, ktorý vám môže poskytnúť ďalšie informácie.