rigips

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Rigips je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou stavebných materiálov, špeciálne sadrokartónových dosiek a súvisiacich produktov. Spoločnosť Rigips má bohatú ponuku produktov vrátane sadrokartónových dosiek, omietok, tmelov a iných materiálov potrebných pre konštrukciu suchých murív a interiérových systémov. Ich produkty sú určené na montáž stien, stropov a podláh. Snažia sa byť výrobcom moderných a spoľahlivých riešení na trhu stavebných materiálov[1].

  1. Rigips.sk – Produkty

Sadrokartónové dosky Rigips sú vyrobené zo sadry, ktorá je obalená papierovými vrstvami. Tieto dosky sú široko používané v stavebníctve na vytvorenie pevných, hladkých a rovných povrchov v interiéri. Majú vynikajúce vlastnosti ako požiarna odolnosť, zvuková izolácia a možnosť jednoduchého a rýchleho spracovania.

Sadrokartónové dosky Rigips sú dostupné v rôznych hrúbkach a veľkostiach, čo umožňuje ich prispôsobenie rôznym stavebným potrebám. Sú vhodné na vytvorenie priečok, stenových obkladov, stropov a podkroví. Taktiež sa používajú na vytvorenie obvodových konštrukcií, ako aj na zakrytie alebo opravy nepravidelností existujúcich stien a stropov.

Ponúka rôzne typy sadrokartónových dosiek, ktoré sa líšia vlastnosťami a použitím. Napríklad existujú dosky s lepšou odolnosťou voči vlhkosti, ktoré sa často používajú v kúpeľniach a kuchyniach. Existujú aj dosky so zvýšenou pevnosťou, ktoré sú vhodné pre miesta s vyššou zaťaženosťou, ako sú školy a nemocnice.

Sadrokartónové dosky Rigips sú ľahké, čo uľahčuje ich inštaláciu a manipuláciu. Montáž je možná pripojením dosiek k oceľovým rámovým systémom, alebo priame pripevnenie na stenu pomocou samoviek alebo sadrokartónových hmoždín.

Okrem sadrokartónových dosiek Rigips ponúka spoločnosť aj ďalšie súvisiace produkty ako tmely, spojovacie pásky, kovový profil a ďalšie príslušenstvo, ktoré sú nevyhnutné pre efektívnu inštaláciu a dokončenie sadrokartónových systémov.

Zdroj:
Produkty Rigips