Porfix

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Porfix je spoločnosť, ktorá ponúka celý rad výrobkov pre stavebníctvo a renováciu. Vyrába rôzne stavebné materiály, ako sú tvárnice, nadpražia a lepidlá. Ich výrobky sú známe svojou vyváženou hmotnosťou a tepelnoizolačnými vlastnosťami, vďaka čomu sú na súčasnom trhu obľúbené. Súčiniteľ tepelnej vodivosti ich tvárnic je 0,095 W/mK, čo je jedna z najpoužívanejších hodnôt v tomto odvetví.

Medzi niektoré výrobky spoločnosti patria tvárnice  P2-440, ktoré majú vynikajúce tepelnoizolačné a hmotnostné vlastnosti. Tieto tvárnice sa bežne používajú na rôzne stavebné projekty. Ponúkajú aj U-profily, ktoré slúžia ako debniaci prvok na vytvorenie jednotného povrchu materiálu a umožňujú jednoduchú inštaláciu inžinierskych sietí. Tieto U-profily sú vhodné na zhotovovanie monolitických konštrukčných dosiek a výstužných prstencov.

Spoločnosť disponuje komplexným stavebným systémom, ktorý zahŕňa technickú dokumentáciu, aktuálne cenníky, služby a poradenstvo. Ponúkajú aj doplnkové služby, ako sú výpočty spotreby materiálu, výkup paliet a bezplatná asistencia pri výstavbe priamo na mieste.

Viac informácií o produktoch nájdete na ich oficiálnych webových stránkach:

Produkty, porfix.sk

Komplexní stavební systém, porfix.cz

Produkty, porfix.cz

Komplexný stavebný systém, porfix.sk