Akrylátový náter na stenu Ceresit CT 42

Ceresit CT 42 Akrylátový nater na stenu  je určený na aplikáciu na omietky v interiéri aj exteriéri. Náter je určený na minerálne podklady, sadrové podklady, dosky zo sadrokartónu, minerálne a akrylátové omietky. Náter je súčasťou systému Ceresit Ceretherm. Je odolný voči poveternostným vplyvom a odolnosť proti znečisteniu a mikroorganizmom. Medzi jeho výhody patrí aj jednoduchá spracovateľnosť.

Tento produkt je vypredaný.

Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:

Popis

Ceresit CT 42 Akrylátový nater na stenu  je určený na aplikáciu na omietky v interiéri aj exteriéri. Náter je určený na minerálne podklady, sadrové podklady, dosky zo sadrokartónu, minerálne a akrylátové omietky. Náter je súčasťou systému Ceresit Ceretherm. Je odolný voči poveternostným vplyvom a odolnosť proti znečisteniu a mikroorganizmom. Medzi jeho výhody patrí aj jednoduchá spracovateľnosť..

Vlastnosti:

 • nízka nasiakavosť
 • odolnosť proti pôsobeniu alkalickej reakcie
 • odolnosť voči poveternostným vplyvom
 • odolnosť proti plesniam, riasam a hubám
 • 511 farebných odtieňov Colours of Nature

Použitie:

Ceresit CT 42 Akrylátový nater na stenu je vhodný na ošetrenie fasád, betónových konštrukcií a interiérov. Je možné ho nanášať na minerálne podklady – betón, cementové, vápenno – cementové a vápenné omietky. Ceresit CT 42 Akrylátový náter je možné čistiť tlakovým umývaním s nízkym tlakom. Je odolný proti biologickému napadnutiu hubami, plesňami a riasami.

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť-
  Značka

  Typ

  Akrylátový náter

  Balenie

  15 l, 3,5 l

  Výrobca

  ceresit

  Značka

  Ceresit

  Technické listy

  Technický list – akylátový náter na stenu Ceresit CT 42 (419,70 kB)

  Youtube videá

  Ukážka Ceresit CT42 (video nie je v slovenčine)