Ceresit CT 42 Akrylátový náter

 33.60 90.00
(vrátane DPH)

*ceny pre 3,5l variant od 75.9€ do 300.18€ pre dané skupiny 

 

Ceresit CT 42 Akrylátový náter  je určený na aplikáciu na omietky v interiéri aj exteriéri. Náter je určený na minerálne podklady, sadrové podklady, dosky zo sadrokartónu, minerálne a akrylátové omietky. Náter je súčasťou systému Ceresit Ceretherm. Je odolný voči poveternostným vplyvom a odolnosť proti znečisteniu a mikroorganizmom. Medzi jeho výhody patrí aj jednoduchá spracovateľnosť.

Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Ceresit CT 42 Akrylátový náter  je určený na aplikáciu na omietky v interiéri aj exteriéri. Náter je určený na minerálne podklady, sadrové podklady, dosky zo sadrokartónu, minerálne a akrylátové omietky. Náter je súčasťou systému Ceresit Ceretherm. Je odolný voči poveternostným vplyvom a odolnosť proti znečisteniu a mikroorganizmom. Medzi jeho výhody patrí aj jednoduchá spracovateľnosť..

Vlastnosti:

  • nízka nasiakavosť
  • odolnosť proti pôsobeniu alkalickej reakcie
  • odolnosť voči poveternostným vplyvom
  • odolnosť proti plesniam, riasam a hubám
  • 511 farebných odtieňov Colours of Nature

Použitie:

Ceresit CT 42 Akrylátový náter je vhodný na ošetrenie fasád, betónových konštrukcií a interiérov. Je možné ho nanášať na minerálne podklady – betón, cementové, vápenno – cementové a vápenné omietky. Ceresit CT 42 Akrylátový náter je možné čistiť tlakovým umývaním s nízkym tlakom. Je odolný proti biologickému napadnutiu hubami, plesňami a riasami.

Ďalšie informácie

Hmotnosť-
Značka

Typ

Akrylátový náter

Balenie

15 l, 3,5 l

Technické listy

Youtube videá