Hydroizolačná hmota CERESIT CP 30 Aquablok

 14.52 51.78/ks
(vrátane DPH)

Elastická hydroizolačná hmota CERESIT CP 30 Aquablok je vysoko kvalitná hydroizolácia určená na izoláciu povrchov proti vode.

Popis

Elastická hydroizolačná hmota CERESIT CP 30 Aquablok je vysoko kvalitná hydroizolácia, ktorá je určená na izoláciu povrchov proti vode. Hmota má veľmi dobrú priľnavosť k rôznym podkladom, a preto je vhodná na vysušenie a ochranu podkladov pred vodou. Táto hydroizolačná hmota je schopná absorbovať až 60% vlhkosti a poskytuje dlhodobú ochranu proti vode. Je odolná proti UV žiareniu a intenzívnemu počasiu, čo znamená, že je vhodná na vonkajšie aplikácie. CERESIT CP 30 Aquablok je hydroizolačná hmota, ktorá umožňuje jednoduchú aplikáciu a hladké a kvalitné výsledky.

CP 30 Aquablock je silikónovo-kaučuková emulzia bez rozpúšťadiel, ktorá je určená na použitie pre okamžitú ochranu povrchu bez spojov a pre prekrytie trhlín. Schválené pre utesnenie podľa ETAG 005, je mimoriadne vhodné na rekonštrukcie a opravy netesných spojov a prestupov potrubia. CP 30 Aquablock je vhodný pre povrchy ako minerály, bitúmen, akrylát, kovy, plasty, tepelno-izolačné vrstvy, drevené materiály a ploché strechy. Je odolný voči zriedeným kyselinám a zásaditým látkam, ale nemal by sa používať na priehľadné plasty, nádoby a bazény.

 

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť-
  Hmotnosť

  1 kg, 5 kg

  Technické listy

  Technický list Ceresit CP 30 (372,65 kB)

  Youtube videá