Ceresit CP 30 Aquablok hydroizolačná hmota

 20.52 72.78/ks
(vrátane DPH)

Elastická hydroizolačná hmota CERESIT CP 30 Aquablok je vysoko kvalitná hydroizolácia určená na izoláciu povrchov proti vode.

ZĹAVA 7% pri nákupe nad 50€! Zľava sa nevzťahuje na produkty v kategórii Výpredaj a inak zľavnený tovar.
Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Sme tu pre Vás už od roku 1996.

Objednávky do 11:00
odosielam v ten istý
pracovný deň.

Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ Považie. Eshop objednávky cez SDS, GLS, Packeta a osobný odber.

9 800+ produktov
skladom.

Popis

Elastická hydroizolačná hmota CERESIT CP 30 Aquablok je vysoko kvalitná hydroizolácia, ktorá je určená na izoláciu povrchov proti vode. Hmota má veľmi dobrú priľnavosť k rôznym podkladom, a preto je vhodná na vysušenie a ochranu podkladov pred vodou. Táto hydroizolačná hmota je schopná absorbovať až 60% vlhkosti a poskytuje dlhodobú ochranu proti vode. Je odolná proti UV žiareniu a intenzívnemu počasiu, čo znamená, že je vhodná na vonkajšie aplikácie. CERESIT CP 30 Aquablok je hydroizolačná hmota, ktorá umožňuje jednoduchú aplikáciu a hladké a kvalitné výsledky.

CP 30 Aquablock je silikónovo-kaučuková emulzia bez rozpúšťadiel, ktorá je určená na použitie pre okamžitú ochranu povrchu bez spojov a pre prekrytie trhlín. Schválené pre utesnenie podľa ETAG 005, je mimoriadne vhodné na rekonštrukcie a opravy netesných spojov a prestupov potrubia. CP 30 Aquablock je vhodný pre povrchy ako minerály, bitúmen, akrylát, kovy, plasty, tepelno-izolačné vrstvy, drevené materiály a ploché strechy. Je odolný voči zriedeným kyselinám a zásaditým látkam, ale nemal by sa používať na priehľadné plasty, nádoby a bazény.

 

  Ďalšie informácie

  Hmotnosť-
  Hmotnosť

  1 kg, 5 kg

  Výrobca

  ceresit

  Technické listy

  Technický list Ceresit CP 30 (372,65 kB)

  Youtube videá