Flexibilné lepidlo Ceresit CM 17

 24.36
(vrátane DPH)

Flexibilné lepidlo so zvýšenou priľnavosťou Ceresit CM 17

Flexibilné lepidlo Ceresit CM  17 je určené na lepenie obkladov a dlažieb z keramiky, dosiek z betónu a kameňa (okrem svetlého mramoru a svetlých polopriesvitných kameňov ) na stabilných i kritických podkladoch.Je určené na tenkovrstvové lepenie /max. hrúbka lôžka 5 mm po stlačení/ v priestoroch s veľkým mechanickým zaťažením. Vysoká prídržnosť flexibilného lepidla Ceresit CM 17 umožňuje lepenie obkladov a dlažieb s nasiakavosťou < 3% na podkladoch, ako sú existujúce obklady a dlažby z keramiky a kameňa, pórobetón, sadrové podklady, pevné maliarske nátery a podobne. Lepidlo je vhodné pre použitie v interiéri, i exteriéri.

32 na sklade (môže byť spätne objednané)

Katalógové číslo: CERESIT CM 17 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Flexibilné lepidlo Ceresit CM 17

Vysoko flexibilné tenkovrstvové pružné lepidlo na lepenie obkladov a dlažieb na kritických podkladoch, s vysokým obsahom MC – polymérových zušľachťujúcich prísad.

Vlastnosti

  • vhodné na balkóny a terasy, bazény a nádrže na vodu
  • na podlahové vykurovanie
  • na lepenie nenasiakavých dlažieb a obkladov
  • na nestabilné a kritické podklady
  • vysoká prídržnosť
  • vodeodolné a mrazuvzdorné
  • vhodné do interiéru, aj exteriéru
  • škárovanie po 24 hod.

Použitie

Flexibilné lepidlo Ceresit CM  17 je určené na lepenie obkladov a dlažieb z keramiky, dosiek z betónu a kameňa (okrem svetlého mramoru a svetlých polopriesvitných kameňov ) na stabilných i kritických podkladoch.Je určené na tenkovrstvové lepenie /max. hrúbka lôžka 5 mm po stlačení/ v priestoroch s veľkým mechanickým zaťažením. Vysoká prídržnosť flexibilného lepidla Ceresit CM 17 umožňuje lepenie obkladov a dlažieb s nasiakavosťou < 3% na podkladoch, ako sú existujúce obklady a dlažby z keramiky a kameňa, pórobetón, sadrové podklady, pevné maliarske nátery a podobne. Lepidlo je vhodné pre použitie v interiéri, i exteriéri. Odporúča sa do priestorov do zvýšeným vlhkostným režimom, napr. priemyselné kuchyne, autoumývarne, verejné sprchy…

 

Balenie: 5 kg plastové a 25 kg papierové vrece
Skladovateľnosť: Do 12 mesiacov od dátumu výroby pri správnom skladovaní
Škárovanie: po 24 hodinách
 

Ďalšie informácie

Značka

Typ

Flexibilné lepidlo